راهنمای آواملک

لطفا راهنمای سایت آواملک را کامل بخوانید. اگر پاسخ خود را نیافتید آن را با ما از طریق صفحه تماس با ما درمیان بگذارید و یا به ایمیل info@avamelk.com ارسال نمایید

 • جستجوی ملک

  آواملک امکان جستجوی تخصصی فایل هایی که در این سامانه ثبت گردیده اند را برای شما فراهم آورده است. برای استفاده از این ویژگی منحصر بفرد سایت به صورت زیر عمل نمایید.
  به عنوان مثال شما در جستجوی ملکی در حوالی محدوده ای هستید که اکنون در حال زندگی هستید و محل سکونت کنونی شما میدان پونک خیابان عدل می باشد برای این منظور

  در بخش استان گزینه تهران
  در بخش شهرستان گزینه تهران
  در بخش ناحیه منطقه 05
  در بخش منطقه پونک
  در بخش محله عدل

  را انتخاب می نمایید. با این روش کلیه املاک ثبت شده در محدوه خود را به راحتی می توانید جستجو نمایید.

 • جستجوی سریع ملک

  برای جستجوی سریع فایل مورد نظر در محدوده دلخواه خود می توانید از بخش جستجوی سریع که در نوار بالای سایت سمت راست قرار گرفته و با نوار زرد رنگ متمایز گردیده است استفاده نمایید .
  به عنوان مثال محدوده مورد نظر شما پونک می باشد که با تایپ کلمه " پونک " در نوار جستجو و فشردن دکمه به صفحه نتایج جستجو منتقل می شوید .

 • ورود به سایت

  جهت ورود به پنل کاربری خود در سایت آوا ملک کافی است بر روی دکمه زرد رنگ که در نوار بالای سایت قرار گرفته و عنوان ورود و ثبت نام بر روی آن درج گردیده است کلیک نمایید.
  پس از کلیلک کردن این دکمه صفحه جدیدی برای شما نمایش داده خواهد شد. در این صفحه دکمه مشکی رنگ ورود به حساب کاربری که در وسط صفحه قرار گرفته است را کلیلک نمایید.
  با وارد کردن ایمیل و کلمه عیور که در هنگام ثبت نام در سایت آواملک استفاده نموده اید وارد پنل کاربری خود گردید.