پرسش و پاسخ متداول

 • چه مدارکی برای تائید حساب کاربری لازم است ؟
  برای تایید حساب هیچ مدرکی لازم نیست و در سایت آواملک اصل بر صداقت در بیان افراد می باشد.
 • چگونه در سایت ثبت نام کنم ؟
  برای ثبت نام در سایت آواملک از منوی بالای سایت دکمه زرد رنگ ورود و ثبت نام را انتخاب نمایید تا وارد صفحه ثبت نام شوید و از گزینه های موجود ثبت نام کاربران و یا همکاران را انتخاب نمایید. در صفحه جدید باز شده موارد خواسته شده را تکمیل نمایید و گزینه ثبت نام را انتخاب کنید. ثبت نام شما در سایت آواملک تکمیل شد و می توانید از کلیه امکانات این سایت استفاده نمایید.
 • چگونه در سایت آگهی متنی ثبت کنم ؟
  برای ثبت آگهی متنی در سایت آواملک ابتدا از منوی بالای سایت دکمه زرد رنگ ورود و ثبت نام را انتخاب نمایید و وارد حساب کاربری خود گردید. سپس از منوی بالای سایت گزینه خدمات و سپس ثبت آگهی متنی را انتخاب نمایید. با ورود به صفحه آگهی متنی سایت آواملک محل نمایش ، مدت زمان نمایش را انتخاب نمایید سپس عنوان و متن آگهی متنی خود را وارد کرده و دکمه ارسال درخواست را کلیک نمایید. آگهی شما پس از تایید توسط مدیر سایت در مکان انتخابی توسط شما نمایش داده خواهد شد.
 • چگونه در سایت آگهی ملک ثبت کنم ؟
  برای ثبت آگهی متنی در سایت آواملک ابتدا از منوی بالای سایت دکمه زرد رنگ ورود و ثبت نام را انتخاب نمایید و وارد حساب کاربری خود گردید. سپس از منوی بالای سایت گزینه خدمات و سپس ثبت آگهی ملک را انتخاب نمایید. با ورود به صفحه آگهی ملک سایت آواملک محل نمایش ، مدت زمان نمایش را انتخاب نمایید سپس مشخصات ملک خود را وارد کرده و دکمه ارسال درخواست را کلیک نمایید. آگهی شما پس از تایید توسط مدیر سایت در مکان انتخابی توسط شما نمایش داده خواهد شد.
 • حداقل سایز تصاویر برای نمایش در سایت چه اندازه است ؟
  تصاویر ارسالی جهت نمایش در آگهی ملک حداقل باید 500 در 500 پیکسل باشند. عکس هایی که اندازه ای کمتر داشته باشند بصورت خودکار توسط سایت آواملک دریافت نمی گردند.
 • برای فیلم برداری و ثبت تصویر 360 درجه با کجا تماس بگیرم ؟
  در صورت درخواست شما تیم عکاسی و فیلم برداری آواملک در محل پروژه شما حضور پیدا می کنند برای اینکار کافی است با شماره 44003535 و یا 09102929300 تماس حاصل فرمایید.
 • برای نمایش مجدد آگهی منقضی شده چکار کنم ؟
  برای تمدید آگهی کافی است در بخش املاک ثبت شده من در مقابل آگهی مورد نظر گزینه تمدید آگهی را انتخاب نمایید و نسبت به تمدید آگهی اقدام نمایید.
 • پرسش های حقوقی خود را از چه طریق می توانم بپرسم ؟
  شما می توانید سوالات حقوقی خود را با ما مطرح کنید. برای اینکار از منوی بالای سایت گزینه تماس با ما را انتخاب کرده و سوال حقوقی خود را برای ما ارسال کنید. با تکمیل کامل آدرس ایمیل و شماره تماس خود امکان ارتباط بعدی مشاوران حقوقی سایت آواملک را با خود فراهم نمایید.
 • انتقاد و پیشنهاد خود را در کجا مطرح کنم ؟
  شما می توانید انتقاد و پیشنهاد خود را جهت بهبود هرچه بهتر سایت آواملک با مطرح نمایید. برای اینکار از منوی بالای سایت گزینه تماس با ما را انتخاب کرده و نظر خود را برای ما ارسال کنید.
 • تفاوت بین ثبت نام کاربران و همکاران چیست ؟
  برای همکاران امکانات بیشتری در سایت آواملک با توجه به حوزه کاری و تخصص شان در نظر گرفته شده است که می توانند به صورت رایگان از این امکانات استفاده نمایند.
 • آگهی متنی با چه موضوعاتی می توانم ثبت کنم ؟
  شما می توانید آگهی متنی خود را در کلیه موضوعات مرتبط با صنعت ساختمان در سایت آواملک ثبت نمایید.