قوانین درج آگهی

اطلاعات موجود در این وب سایت از طریق کاربران عمومی سایت ثبت شده است لذا سایت آواملک هیچ گونه مسئولیتی در صحت و سقم اطلاعات مذکور ندارد

در هنگام ثبت هر نوع آگهی در وب‌ سایت آوا ملک، کاربر و یا مشاور قبول می نماید که:
- کلیه متون مربوط به آوا ملک را مطالعه کرده و از طرز کار سیستم اطلاع کامل دارد.
- فقط و فقط اطلاعات ملکی را وارد سیستم آوا ملک کرده و ثبت می نماید که مالک یا وکیل قانونی مالک و یا مشاور رسمی ملک مذکور باشد.
- اطلاعات مربوط به ملک خود را با آوا ملک به اشتراک گذاشته، تا آوا ملک از طریق سیستم جستجوی املاک، اطلاعات ملک را به نمایش عموم بگذارد.
- آوا ملک در نمایش و یا عدم نمایش آگهی ها و اطلاعات وارد شده کاملا اختیار تام دارد. بنابراین کاربر حق هیچگونه ادعایی ندارد.
- تمام اطلاعاتی را که در مورد ملک و اطلاعات تماس در اختیار آوا ملک میگذارد کامل ،صحیح و عاری از هرگونه تبلیغات و مضامین خارج از عرف عمومی است.
- در مورد نمایش عمومی در اینترنت و پیامدهای ناشی از آن آگاهی کامل دارد، و اگر بنا به دلایلی این اطلاعات از طرف افراد و یا موسسات دیگر مورد سوء استفاده قرار گرفت. هیچ مسوولیتی بر عهده آوا ملک نیست. و کاربرفقط و فقط محق است که سوء استفاده کنندگان را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.
- کلیه شرایط و مقررات مربوطه، مندرج در این متن و باقی متون آوا ملک را مطالعه و تایید نموده است.

استفاده ابزاری از زن در آگهی، درج عکس صورت اشخاص و یا عکس بانوان و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات ، که مخاطب آن کودکان نیستند، مجاز نیست.
قوانین عمومی استفاده از وب سایت آواملک

ثبت نام شما در وب سایت به منزله پذیرش قوانین و مقررات وب سایت آواملک می باشد.

وب‌ سایت آوا ملک، طبق قوانین جهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و کاربران موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شؤونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود.

حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌ سایت آوا ملک تولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب‌ سایت آوا ملک است: وب‌ سایت آوا ملک حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.

خدمات و محتویاتی که توسط آوا ملک تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از وب‌ سایت آوا ملک پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با کسب اجازه نام کتبی از مدیریت به همراه ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌ سایت آوا ملک و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، تنها با کسب اجازه‌ی کتبی از مسؤولان وب‌سایت، امکان پذیر خواهد بود.

اطلاعات موجود در این وب‌سایت از منابع معتبر و مرتبط و توسط متخصصین این رشته جمع‌آوری، ترجمه و تدوین شده‌اند؛ با این حال به دلیل ماهیت تغییرپذیر این اطلاعات، وب‌ سایت آوا ملک مسؤولیتی در قبال صحت اطلاعات ارایه شده توسط کاربران بر عهده نمی‌گیرد.

اطلاعات موجود کاربران در وب‌سایت کاملاً شخصی می‌باشد. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌نماید که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به آوا ملک اطلاع دهد.

آوا ملک حق دارد برای تامین هزینه‌های جاری سایت، از آگهی‌های تبلیغاتی استفاده کند؛ اما مسؤولیتی در قبال محتوای این آگهی‌ها ندارد.

هر گونه سوء استفاده از نام آوا ملک، سایت اینترنتی آوا ملک، مکاتبه از طرف آوا ملک و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

وب‌ سایت آوا ملک اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذیصلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

وب‌ سایت آوا ملک ممکن است جهت ارسال بسته‌های هدیه، تبلیغات، نامه‌های الکترونیکی و... از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید.

آوا ملک مسئولیتی در مورد محتوای وب‌سایت‌هایی که به آن‌ها لینک داده است، ندارد. این سایت‌ها توسط آوا ملک تولید نشده‌اند و وجود آن‌ها، به منزله‌ی تایید یا ارتباط ما با تولیدکنندگان آن‌ها نیست.

کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی ...، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب‌ سایت آوا ملک اعلام کنند.

مدیران و هماهنگ کننده های وب‌ سایت آوا ملک موظف هستند در مدت حداکثر ده روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحیح بودن آن، با اعمال تغییرات لازم ،نسبت به نشر مطلب اقدام نمایند.

در صورتی که مدیریت وب سایت، شکایت وارده را صحیح نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد.

در صورتی که مدیریت وب سایت شکایت وارده را صحیح بداند، با ارسال اخطار به شخص خاطی، دسترسی او را به صورت موقت و یا دائمی قطع خواهد کرد.

در این وب سایت، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مسول مطالب ارائه شده محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.

در هنگام ثبت هر نوع اطلاعات توسط کاربر در وب‌ سایت آوا ملک، کاربر قبول می نماید که:
- اطلاعات خود را در معرض نمایش دیگران قرار دهد.
- آوا ملک هیچ مسوولیتی در قبال تماس گیرندگان و کسانی که از طریق اینترنت می توانند اطلاعات مربوط به کاربر را مشاهده کنند ندارد.
- تمام اطلاعاتی را که در هر مورد در اختیار آوا ملک میگذارد کامل ،صحیح و عاری از هرگونه تبلیغات خارج عرف عموم است.
- کلیه اطلاعات ثبت شده توسط کاربر، هیچگونه مغایرتی با قوانین کشور متبوع کاربر ندارد.
- آوا ملک در استفاده یا عدم استفاده، نوع و طرز استفاده و نمایش این اطلاعات کاملا محق و تصمیم گیرنده است.
- کلیه شرایط و مقررات مربوطه، مندرج در این متن و باقی متون آوا ملک را مطالعه و تایید نموده است.

آوا ملک محق است که در آینده و بر حسب لزوم، ارائه سرویس ها را منوط به پرداخت حق سرویس نماید.

آوا ملک اختیار تام دارد تا شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و وب سایت هایش را تغییر دهد.